چاپ بروشور فوری

Isfahan Brochure Printing

بروشور کتابچه ای چند صفحه است که برای آموزش استفاده از کالا و خدمات  استفاده می شود و در مواردی هم جنبه تبلیغاتی  دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. امروزه بسیاری از شرکت های تجاری برای معرفی کالا و خدماتشان به طیف وسیعی از مخاطبان، از بروشورهای تبلیغاتی استفاده می‌ کنند. انتخاب یک بروشور مناسب، به عنوان یکی از قدرتمندترین و متداول‌ ترین روش های بازاریابی، می‌تواند تأثیر به سزایی در افزایش رونق کسب و کار شما داشته باشد.بروشور ها را می توان در بیانی ساده تر برگه هایی که چند خط تا می خورند و در هر صفحه مطالبی تازه را برای ما بیان می کنند نامید.

بروشور به تعریفی ساده دفترچه ای است شامل تصاویر و شرح ویژگی های محصول شما که به صورت رنگی چاپ می شود. چاپ نگارین اصفهان معتقد است هدف اصلی بروشورهای تبلیغاتی، معرفی محصولات و خدمات شما می باشد که این معرفی باید به گونه ای انجام شود که کلیه ویژگی های محصول شما را به صورت مصور در بر داشته باشد.

بروشور یک سند چاپی برای اطلاع رسانی است که البته این اطلاع رسانی به عنوان یک راهنما نیز استفاده می‌شود . شما با بروشور می‌توانید اطلاعات شرکت خود را به اشتراک بگذارید.

انتخاب یک بروشور مناسب به عنوان یکی از متداول ترین روش های بازاریابی می تواند تاثیر به سزایی در افزایش رونق کسب و کار شما داشته باشد.چاپ نگارین با سابقه ای بلند مدت در زمینه طراحی و چاپ بروشور اصفهان و انواع آن آماده چاپ بروشور تبلیغاتی شما می باشد .

بروشور چیست ؟

بروشور دفترچه یا برگه ایست برای ارائه توضیحات کامل درباره محصول به صورت کلی که فرد با مطالعه آن برگه یا چند برگه بتواند از آن محصول استفاده کند. بروشور معمولا روی کاغذ گلاسه دورو یا یک رو رنگی به صورت ۲ لت یا ۳ لت چاپ می شود.

به عبارت دیگر بروشور کتابچه ای است چند صفحه ای یا چند لتی که برای آموزش استفاده از کالا و خدمات از طرف تولید کنندگان چاپ می شود .
انتخاب نوع کاغذ در چاپ بروشور اهمیت بالایی دارد و مثلاً بروشور روی کاغذ تحریر زیاد جالب نیست و اگر بروشور روی کاغذ گلاسه مات یا براق چاپ شود و یک سلفون مات یا براق و حتی سلفون موضعی و یا برجسته شود تأثیر خوبی در ذهن خواننده دارد.
چاپ نگارین در زمینه چاپ بروشور های انواع محصولات ، صاحب تجربه و دانش می باشد و این مقوله از چاپ را در ابعاد A4 و A5 و یا ابعاد خاص دیگر انجام می دهد.

چاپ بروشور

 

بروشور در سرعت کسب و کار شما تأثیر دارد. باید توجه داشته باشیم کاتالوگ یا بروشور مقاومت کم تری داشته و کاتالوگ کاغذ با گرم بالاتر چاپ می شود. تیراژ بروشور کم تر است و روی گلاسه ۱۳۵ گرم چاپ می شود.
بروشور یک نوشته کوتاه است که می تواند جهت کارائی استفاده شود.به بروشورکالا نما هم گفته می شود چون برای بیان کامل توضیحات محصول شماست. در بروشور در مورد یک محصول خاص ولی در کاتالوگ در مورد کلیه محصولات شرکت می باشد.

از مزایای دیگر بروشور می توان به توزیع آسان ، مقرون به صرفه بودن ، جامع بودن اطلاعات برای مشتری اشاره کرد .  رایج ترین بروشور هایی که در مجتمع چاپ نگارین اصفهان چاپ می شود  با ابعاد ۳۰*۲۱ است و نکته مهم در طراحی بروشور توسط مجتمع چاپ نگارین این است که چیدمان و جانمایی آن به گونه ای است که انگار شما خود مخاطب آن هستید .

در بروشور باید اطلاعات به ترتیب اهمیت موضوع منظم شوند و صفحات آن دقیق باشد.بروشور در کل مجموعه اطلاعات جزئی و خاص در مورد خاصیت یک نوع محصول – فواید – عملکردهای احتمالی آن – نحوه مصرف – قیمت آن و … می باشد.

بروشورها معمولاً ارزان هستند و در چاپ نگارین اصفهان کارهای مختلفی با سلیقه شما چاپ می شود و چون قرار است بین مصرف کنندگان بی شماری قرار گیرد باید طراحی فوق العاده ای داشته باشد.

تاریخچه بروشور :

تاریخ انتشار اولین بروشور به اوایل سال ۱۷۴۸ برمی گردد . بروشور از یک کلمه فرانسوی گرفته شده و به معنای دوختن است . بروشور باید بسیار جذاب طراحی شود تا بتواند با یک نگاه مشتری را به خود جلب نماید . امروزه الگوهای مختلفی برای چاپ بروشورهای کارت پستالی یا بروشورهای ۳ لتی و یا بروشور های به اصطلاح بازاری می باشد که این انواع بسته به نوع انتخاب مشتریان ما قابل تکثیر است.

به عبارت دیگر بروشور یک سند کوتاه و چاپی است که به آن پمفلت هم می گویند که شامل موارد تبلیغی و توضیحی می باشد.بروشور به عنوان یک ابزار و یا روش کوتاهی است برای تبادل اطلاعات و راهنمایی مردم برای خرید محصولات و خدمات.

اهداف چاپ بروشور

هدف اصلی از چاپ بروشور اطلاع رسانی و آگاهی است ولی یک بروشور خوب اگر درزمینه طراحی زیاد به آن پرداخته شود دورنمای ذهن شما را هم پیاده سازی می کند و می تواند باعث تاثیرگذاری شما در ذهن مخاطب شود.

در بروشور، هدف اصلی شما این است که یک آموزش در مورد کالا یا محصولات خود بدهید و شاید جنبه تبلیغاتی کمتری داشته باشد. یک بروشور خوب دارای چندین هدف می باشد.

۱-هدف آموزشی:

یک بروشور خوب باید بتواند نحوه کاربرد صحیح و استفاده درست از یک موضوع را به مصرف کنندگان انتقال دهد.

۲-هدف تبلیغات:

یک بروشور خوب وسیله تبلیغات بسیار مهمی است که بتواند به طور قابل توجهی یک یا چند محصول و خدمات آنها را تبلیغ بکند.

۳-هدف شناسائی:

یک بروشور خوب باعث می شود که مجموعه یا شرکت شما به طور اتوماتیک شناسائی شود.

۴-هدف اطلاعات :

بروشور خوب باید بتواند بطور واضح و آشکار اطلاعات خود را به مشتریان خود منتقل بکند.

 یک بروشور موفق باید برآیند این ۴ هدف باشد که ممکن است در هر شغل یا شرکت یا کسب و کار یا بنگاه اقتصادی این موارد قوی یا ضعیف شود.

بسته نوع استفاده شما هر کدام از این اهداف مهم می باشد. مثلا اگر شرکت شما یک محصول جدیدی را تولید و بخواهد تبلیغات بکند، هدف تبلیغات در بروشورمهم تر ازبقیه اهداف می باشد.

مجتمع چاپ نگارین اصفهان با استفاده از تجارب خود و همچنین نیروهای کارآمد آماده هرگونه همکاری در زمینه طراحی بروشور بسته به نوع استفاده شما دارد.

یک بروشور علاوه بر ویژگی های محصول شما باید حاوی تصویرهای زیبا از محصول شما باشد یا حتی پروسه تولید شمارا نشان دهد. مثلا بروشور یک ماشین لباسشویی که باید عکس هایی از محصولات مرتبط در آن وارد شود یا قسمت های مختلف لباس شویی در آن به طور مختصر تشریح شود که این در اطلاع رسانی به مشتریان شما حائز اهمیت است.

بروشورها اغلب با متن ها و موضوعاتی در مورد یک کالا شروع می شوند و با استفاده از عکس ها و المان های گرافیکی کامل تر می شود که این گرافیکی بودن ، نکته حائز اهمیت آن است .

کاغذ بروشور:

برای چاپ بروشور معمولا از کاغذ گلاسه (مات یا براق) وهمچنین کاغذ۸۰ گرمی استفاده می شود . در صورت استفاده کردن از کاغذ گلاسه، استفاده از یووی و یا سلفون مات یا براق می تواند بیشتر توجه مخاطب را به خود جلب کند.

اگر می خواهید بروشور شما براق تر و همچنین ضخیم تر شود استفاده از سلفون مات یا براق را پیشنهاد می کنیم و اگر می خواهید فقط براق شود از یووی استفاده کنید.

اگر بروشور بر روی گلاسه ضخیم چاپ شود حتما باید از روکش سلفون براق یا مات استفاده شود چون از شکستگی گلاسه هنگام تا شدن جلوگیری می کند.

پیشنهاد ما استفاده از گلاسه متوسط حدود ۱۷۰g یا  ۱۵۰g می باشد که نیازی به روکشی نداشته باشد به منظور صرفه جویی در قیمت سایز بروشور و خط تابر اساس میزان اطلاعات و تصاویر شما سایز بروشور معلوم می شود که معمولا بصورت A4 و یا CM(35*25) می باشد.

چاپ بروشور

انواع چاپ بروشور

بروشورها به صورت تک لتی ، سه لتی یا چهار لتی چاپ می شوند. بروشور شامل توضیحات جامع و مفصل نسبت به کالا و خدمات مورد نظر هست. متداول ترین نوع بروشورها، بروشور A4 می باشد که به صورت های مختلف تا می خورد و صفحات بر روی یکدیگر می آید . اصطلاحا به این صفحات کوچکتر لت می گویند.

 بروشور دو لتی برای کسب و کارهایی که در زمینه تکنولوژی میخواهند کسب و کار خود را به مخاطبان خود معرفی کنند اغلب به کار می رود و بروشور های ۳ لتی که در بازار از بیشترین طرفداران برخوردار هستند اغلب برای کسب و کارهای ارایشی و معرفی کسب و کاری جدیدی که عکس ها و مطالب زیادی برای معرفی دارند به کار می آیند.بروشور یک یا چندین برگ به هم پیوسته است . چاپ بروشور تبلیغاتی از رسانه های چاپی به شمار می رود .

چاپ نگارین اصفهان بروشورها را به ۵ دسته تقسیم بندی می نماید ۱-بورشورهای پرسش و پاسخ ۲-بروشورهایی که به مشتریان پیش از انتخاب محصول ارائه می شود ۳-بروشورهایی که پس از فروش کالا یا خدمات به مشتری داده می شود ۴- بروشورهای پستی ۵-بورشورهای روی میز پیشخوان.

نوع دیگر بروشورها، بروشورهای فرمی است. بروشورهای فرمی به صورت کتابچه ای هستند و ما برای ارائه آن ملزم به صحافی با چسب گرم هستیم .

این نوع بروشورهای فرمی در مقایسه با بروشورهای لتی از صفحات بیشتری برخوردار می باشند و مزیت آن ها نسبت به مدل های قبل این است که به دلیل صفحات بیشتری که دارد امکان استفاده از عکس ها و متن های بیشتری را به طراح می دهد ، از این رو مخاطب اطلاعات کامل تری از شما کسب خواهد کرد.

نوع دیگر بروشورها پمفلت هستند که برای چاپ این نوع بروشورها از کاغذهایی با گرم های پایین تر استفاده می شود و کاربرد آن ها در دفترچه های راهنما است. از کاغذ ۸۰ گرمی یا ۷۰ گرم برای چاپ پمفلت استفاده می شود. مثلا کاغذی که داخل جعبه دارو است از این نوع می باشد.

بروشورها را می توان به ۳ دسته زیر هم تقسیم کرد:
۱) بروشور تک برگی:این نوع بروشور، در یک برگه که ممکن است سایزهای مختلفی داشته باشد، به صورت یک رو یا دو رو چاپ می‌شود.
۲) بروشور ۲ لتی:در این نوع بروشور، از ۲ برگه استفاده می‌شود، یا از ۲ لت تشکیل می‌شود. این نوع بروشور هم در اندازه‌های مختلف چاپ می‌شود.
۳) بروشور کتابی : این نوع بروشور، بیشتر از ۲۱ صفحه چاپ و صحافی می‌شود و برای لوازم‌خانگی بیشترین کاربرد را دارد.

یک بروشور خوب، چند صفحه است که این صفحات را لت می‌نامند. مثلاً بروشور ۳ لت A4 یا موارد دیگری از این شکل . در چاپ نگارین اصفهان بروشورهای مختلفی چاپ می‌شوند که از این انواع، نوع A4 3 لتی و یا ۲ لتی، متداول‌ترین آن‌ها است. کیفیت چاپ نکته مهمی است که چاپ نگارین اصفهان همواره در آن زبان زد خاص و عام است.

مراحل طراحی و چاپ بروشور

۱-قدم اول ایده و نظر طراح گرافیک نسبت به آنچه که می خواهد به مخاطب ارائه کند و هم چنین فکر و ایده طراح در اولویت است که این فکر و نظر با نوع محصول و شغل مورد نظر متفاوت است.

۲-طراح باید جای قرار گرفتن تصاویر و متن ها را روی کاغذ مشخص کند و با تکه های کاغذ و روزنامه آن را پر کند.

۳-سپس طراح بادر نظر گرفتن قطعه کاغذی که بروشور قرار است در محیط آن جای گیرد شروع به طراحی و صفحه آرایی کرده که این قسمت با نرم افزارهای فتوشاپ و…. قابل انجام است.

۴–پس از تایید مراحل به مرحله نهایی بروشور می رسیم که عبارت است از حروف چینی، تهیه تصاویر مورد نیاز، تهیه و یا طراحی نشان ها و سرکلیشه ها و آرایش این مجموعه در صفحات مربوطه .

۵-تعیین خط تاها و اندازه گذاری به گونه ای که هنگام چاپ مرتبط بودن لت های بروشور ملموس شود . این مرحله از اهمیت ویژه ای برخوردار است که چاپ نگارین اصفهان با کادری مجرب در زمینه طراحی بروشور قادر به انجام این مرحله به بهترین نحو می باشد .

۶-در این مرحله چاپ بروشور به صورت پشت و رو ، رنگی با بهترین کیفیت افست و زدن خط تای آن با دستگاه ملخی ویا لترپرس انجام می شود.

چاپ بروشور در اصفهان

نکات چاپ بروشور

چاپ نگارین اصفهان معتقد به این اصل در چاپ بروشور می باشد که نکته اصلی در بروشور طراحی آن است یعنی شما اگر در طراحی زمان و هزینه را صرف کنید دیگر نیاز به هزینه در دیگر عرصه ها نیستید. طراحی بروشور می تواند خلاقانه صورت پذیرد، یعنی در طراحی خط تای یک بروشور به صورتی عمل کنید که یک بروشور به صورت پکیج یا بسته چاپ شود و شکل منحصر به فردی داشته باشد.

البته چاپ نگارین اصفهان در این زمینه هم صاحب سبک است و بروشورهای A4 دولت یا سه لت را هم به گونه ای طراحی و چاپ می کند که جذاب بوده و نظر شما را جلب کند که این جذابیت در همان مرحله صفحه آرایی و انتخاب تصاویر خوب و هم خوانی لت های بروشور که قبلا توضیح دادیم باید رعایت شود.یکی از مهم ترین و کلیدی ترین نکات برای داشتن یک بروشور خوب و جذاب استفاده از عکس های مناسب و با کیفیت است.

 نکته حائز اهمیت دیگر این است که اگر چاپ بروشور روی گلاسه ۱۳۵ گرم یا ۱۵۰ گرم یا بیشتر به صورت دو رنگ، دو و رنگی چاپ شود گیرایی و اثر بخشی بهتری را به همراه دارد.
چاپ نگارین اصفهان بعد از چاپ بروشور روی گلاسه های ضخیم تر از گرماژ ۱۵۰ به بالا یک سلفون مات یا براق روی آن می زند که این سلفون علاوه بر زیبا شدن باعث می شودکه بعد از تا خوردن از ترک خوردن آن جلوگیری کند.

بروشور اغلب با متن ها و موضوعاتی در مورد یک کالا شروع می شود و با استفاده از عکس ها و المان های گرافیکی تکمیل و می شود. پیشنهاد می شود برای طراحی خوب حتما از عکس و متن و المان های گرافیکی به یک میزان مشخص استفاده شود تا تاثیرات یکسانی برای مخاطب داشته باشد و توازن کار به هم نخورد.

بروشورها از اندازه مشخصی برخوردار نیستند و قابلیت انعطاف در اندازه را دارند . به همین خاطر طراح میتواند با استفاده از ایده خود یک بروشور خوب طراحی کرده و از هر اندازه عکس و متنی درون آن بهره ببرد هر چه این اندازه بزرگتر باشد دست طراح بروشور هم برای استفاده از متن و المان و عکس بازتر است و میتواند از انواع خط تا و برش برای آن استفاده کند. نکته اساسی در چاپ و عرضه بروشور طراحی حرفه ای آن است که در چاپ نگارین اصفهان این مقوله به بهترین شکل انجام می پذیرد و یک طراحی خوب باعث می شود بعد از چاپ این برشور همه اهداف خود را مححقق کند.

مزایا و معایب چاپ بروشور

 • طرح ابعاد و گرماژ و تعداد لت متنوع
 • چاپ برشور ارزان می باشد و نیاز به بودجه مصوب نداشت
 • در بروشور تیراژ چاپ پایین است
 • تبلیغات و انتشار تعداد زیادی بروشور در کوتاه ترین زمان و جلب نظر مشتری
 • استحکام بالا در برابر ترک خوردن هنگام تا شدن
 • حفظ جلوه طرح مورد نظر و رنگ بندی چشم نواز
 • توزیع آسان
 • حامل اطلاعات جامع

تفاوت های اصلی چاپ کاتالوگ و بروشور:

۱-یکی از مهم ترین تفاوت های بین کاتالوگ و بروشور طراحی و چاپ آن ها در سایزهای مختلف است. درواقع بروشورها در هر سایزی چاپ می شود ولی کاتالوگ عموما A4 و A5 چاپ می شود .

۲-بروشورها از لحاظ قیمت ارزان تر بوده و از این جهت می توان آنها را در تیراژ بالا چاپ کرد در حالی که کاتالوگ چنین خصوصیتی ندارد.

۳-کاتالوگ ها در بردارنده اطلاعات کلی است و بروشور از اطلاعات جزئی تشکیل شده است.

۴-کاتالوگ یک دفترچه یا جزوه ای است که لیست کاملی از موارد را به صورت منظم در اختیار شما قرار می دهد در حالی که بروشور این گونه نیست . بروشور یک جزوه کوچک است که شامل تصاویر و اطلاعات محصول می باشد.

۵-چاپ بروشور:چاپ بروشور جنبه تبلیغاتی کمتری نسبت به کاتالوگ دارد .

به طور کلی باید گفت بروشور یک سند کوتاه و مختصر ومفید است که هم جنبه اطلاع رسانی برای شما دارد و هم جنبه تبلیغاتی.

روند چاپ بروشور در مجموعه چاپ نگارین اصفهان

در چاپ نگارین اصفهان، این برگه‌های چند خط تا خورده (بروشور) را به صورت حرفه‌ای، طراحی و چاپ می‌کنیم که البته به هر خط تا یا صفحه لت گفته می‌شود. صفحات بروشور باید به گونه‌ای طراحی شود که مثلاً یک ساختار صفحه‌آرایی داشته باشد و مثل یک جزوه عمل کند.

 

در چاپ نگارین اصفهان به دلیل تعدد انجام کارهای مختلف از بروشور، یک بانک اطلاعات در مورد طراحی آن وجود دارد، به نحوی که شما ابتدا باید مختصات محصولات، کالا و شرکت خود را به ما اعلام کنید و نوع فعالیت را مشخص کنید، سپس برای توید یک کاتالوگ خوب، باید تصاویر استخراج شوند و مطالب هم شکل بگیرند ، بعد از آن، صفحه آرایی بروشور و رعایت اصول اندازه گذاری در خط تاها انجام می شود.

می‌توان در بروشور، ابتدا از تاریخچه شرکت صحبت کرد سپس به جنبه فنی یا تبلیغاتی محصول پرداخت و بعد از متن ها و موضوعات مربوط به کالا با استفاده از عکس‌ها و المان‌های گرافیکی، بروشور را تکمیل کرد.چون بروشورها را می‌توان در اندازه‌های مختلف تولید کرد، طراح می‌تواند با یک ایده خوب، طراحی را شروع کند و نوعی از بروشور را تولید کند که کاملاً منحصر به فرد بوده و اصل چشم نوازی در آن رعایت شده باشد.

شما برای موفقیت در بازاریابی، باید بروشورها را به صورت منظم  ، با تیراژ بالا چاپ و به بازار عرضه کنید، چون این مقوله، علاوه بر کاهش هزینه‌ها، باعث افزایش رونق شما می‌شود. بروشورها را معمولاً روی کاغذ گلاسه ۱۳۰ گرم به بالا چاپ می‌کنند و حتماً باید ۲ رو و ۴ رنگ چاپ شوند و سپس با دستگاه‌های ملخی، خط تا بخورند.

از کاغذ سنگ و یا کاغذهای دیگری هم برای چاپ بروشور می‌توان استفاده کرد ولی نوع معمول آن، گلاسه براق یا مات است که با یک روکش سلفون مات یا براق می‌توان زیبایی خاصی به آن بخشید.
نکته مهمی که در اینجا مایلیم به آن اشاره‌کنیم، ارزان بودن بروشور نسبت به سایر مقولات چاپی است. البته شما برای هر محصولی، مجبور به تولید یک بروشور هستید. چون کاربر باید یک آگاهی از طرز استفاده داشته باشد. مثلاً برای یک دارو، اگر بروشور وجود نداشته باشد، طرز استفاده و یا تبعات و یا امراض دارو و اینکه چطوری باید به استفاده‌کننده اعلام شود؟

کاربرد بروشور

رایج ترین کاربرد بروشور همان طور که قبلا اشاره کردیم معرفی کالا است .

ما ممکن است هنگام باز کردن درب هر محصولی یک عدد کاغذ کوچک یا بزرگ در آن ببینیم که نحوه استفاده و سایر موارد را شرح داده که به این برگه بروشور محصول گفته می شود مثلا درب یک دارو که باز شود یک برگه با چاپ مشکی و متن در آن وجود دارد که میزان مصرف نحوه مصرف عوارض دارو وسایر اطلاعات مربوط به آن را داخل آن نوشته است که این نمونه یک بروشور ساده است یا هنگام خرید ماشین لباسشویی یا تلویزیون و…. ناگزیریم جهت آشنایی با نحوه‌ی نصب و استفاده از آن به بروشورهایی که درون جعبه‌ی محصول است مراجعه کنیم. شاید هرگز به این موضوع دقت نکرده باشیم اما وجود این‌گونه بروشورها همراه محصولات، برای ما بدیهی است و همواره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

البته از بروشور در موارد دیگری هم استفاده می شود که در ادامه به آن می پردازیم:

 1. استفاده از بروشور جهت معرفی شرکت یا مؤسسه:این نوع بروشورها معمولا در حاشیه‌ی سمینارها و نمایشگاه‌ها کاربرد دارند و حاوی رزومه وسوابق شرکت یا مؤسسه هستند. رویکرد این‌گونه بروشورها بیشتر تبلیغاتی است.وجود تصاویر جذاب و با کیفیت در این نوع الزامی است. و طراحی حرفه ای در این نوع بروشور نکته و رکن اساسی بروشور است در چاپ نگارین اصفهان این نوع بروشور به تعداد زیاد چاپ و مورد استقبال قرار گرفته است.
 2. استفاده از بروشور با محتوای آموزشی:بروشورهایی که در بیمارستان‌ها و مراکز مشاوره در دسترس مراجعین قرار دارند از این نوع می باشند. این نوع فقط برای آموزش یک مطلب به ما می باشد مثلا راه های مقابله با بیماری کرونا این نوع بروشورها از جنبه‌ی تبلیغاتی کمتری برخوردار بوده ، اگرچه اهمیت آنها بسیار بالاست.
 3. استفاده از بروشور به عنوان منو:این بروشورها بیشتر برای رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و مشاغلی مشابه، کاربرد دارند. به این صورت که منو به عنوان بروشور چاپ می‌شود تا مشتری بتواند در صورت تمایل آن را همراه خود ببرد. و در این مدل مشتری می تواند بروشور را همراه خود ببرد مثلا در رستوران ها چنین حالتی است.
  چاپ نگارین ، ارائه دهنده خدمات طراحی و چاپ بروشور های منو و لیست قیمت جهت رستوران ها و کافی شاپ های اصفهان می باشد .
 4. استفاده از بروشور به عنوان راهنمای گردشگری:بروشورها را در اماکن گردشگری و شهرهای گردش گرپذیر بسیار دیده‌ایم. معمولا به صورت برگه‌های چند لتی حاوی اطلاعات جامعی درباره‌ی محل مورد بازدید و یا لیست کاملی از اماکن دیدنی شهر ها چاپ شده و هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم جنبه کمک رسانی و اطلاع رسانی .به این صورت که ابتدای هر شهر در ایام نوروز یا ایام دیگر سال این بروشورها به مسافران داده می شود که حاوی اطلاعات گردشگری همراه با نقشه است و کمک به سزایی به مسافران می کند و ممکن است این بروشور نزد مسافر نگهداری شود و در آینده به عنوان مرجع اطلاعاتی هم استفاده شود.اصفهان نیز به عنوان یکی از شهر های توریستی هر ساله میزبان مهمانان زیادی از اقسا نقاط ایران و جهان است .چاپ نگارین نیز افتخار طراحی و چاپ بروشور های متنوعی را در حوزه گردشگری در اصفهان داشته است.
 5. استفاده از بروشور به عنوان کارت دعوت:از این بروشورها برای دعوت افراد به نشست‌ها، کنگره‌ها، سمینارها و رویدادهای خاص استفاده می‌شود. باید توجه داشت که ثبت اطلاعات کامل راجع به آن رویداد بسیار مهم خواهد بود

مجموعه چاپ نگارین ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی و چاپ بروشورهای تخصصی در اصفهان به همراه پیک رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
چت در واتساپ
پیام خود رادر واتساپ برای ما ارسال کنید