چاپ پاکت نامه

چاپ پاکت نامه

ابعاد پاکت نامه در حالت بسته شده یک سوم ابعاد سربرگ به اضافه ی ۶ میلی متر (پهناو بلندا) می باشد.

پاکت نامه دارای نشانه و عنوان نشانی است. چیدمان پاکت بیشتر به حالت افقی است. نیمه ی بالا و سمت راست پاکت باید برای تمبر و انجام عملیات پستی خالی نگه داشته شود. (در صورتی که هزینه پست محاسبه شده باشد استفاده ازاین بخش نیز بلامانع است.) در این بخش اطلاعات نوشتاری و تصاویری نظیر آرم و استفاده از خطوط و فرم های تزئینی نباید استفاده شود.

در طراحی ست اداری نکته ای که پر اهمیت است باید یک هویت مشخص در میان سربرگ ، کارت ویزیت، پاکت نامه و … باشد این هویت بصری مشترک می تواند از طریق ارائه ی عناصر بصری تزئینی مشترک و یا با رنگ پردازی و چیدمان و… ایجاد شود.

پاکت مناسب اعتبار هر موسسه و شرکتی را نشان می دهد , کیفیت طراحی و چاپ پاکت نقش بسزایی در ارائه بهتر خدمات شما را دارد، و با قرار دادن سربرگ ،فاکتور فروش ،یادداشت ،صورتحساب و .. در پاکت اداری اعتبار شرکت و سازمان خود حفظ و ارتقا بخشید، از پاکت نامه به عنوان ابزار تبلیغاتی بازاریابی کم هزینه یاد می شود که شامل : اطلاعات تماس و آدرس ، آرم و لوگو ، شعار تبلیغاتی می باشد.

چاپ پاکت یک نوع بازاریابی مستقیم برای ایجاد یک رابطه پایدار با مشتریان می باشد ،از نکات مهم در طراحی و چاپ پاکت : طراحی اصولی بر اساس خط قالب و خطوط برش و خط تا ، طراحی مدرن ساده و جذاب، رنگ بندی تفکیکی و اصولی ، از نکات چاپ باید به نظارت بر چاپ و رنگ های پاکت ، دایکات ، دقت در خط تا و ساخت پاکت نامید ،از خدمات تکمیلی که جذابیت و حرفه ای بودن پاکت می افزاید : ساخت قالب با برش خاص، چاپ داخل پاکت، کاغذ فانتزی، چسب درب پاکت، لوگو برجسته، نقره کوب و رنگ پنجم نامید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
چت در واتساپ
پیام خود رادر واتساپ برای ما ارسال کنید