چاپ قبض رسید وجه

چاپ قبض رسید وجه

چاپ قبض یا چاپ قبض رسید وجه برای این مورد استفاده می گردد که شما توانایی ارائه کالا، خدمات و محصولات خود را به صورت آنی را به مشتری ندارید و بایستی پروسه برای تحویل طی شود.

قبض رسیدها می توانند کلاس کاری شما را حفظ کنند و هم اعتماد مشتری را به خودتان را بالاتر ببرد. این که مشتری در ازای دریافت بیعانه و وجه به شما رسیدی با طراحی شکیل و چاپ قوی برای پول و خدماتی که قرار است از شما بگیرد دریافت نماید هم به این اطمینان از شما می رسد هم می فهمد که شما برای او ارزش قائل هستید.

این ارائه رسید به نفع شماست و در بانک اطلاعاتی شما هم ثبت خواهد شد. سایز معمول چاپ قبوض ۲۱*۱۴.۵ و یا ۱۰*۲۱ به صورت افقی می باشد که این قبض ها به صورت تک نسخه ای چاپ می شود و یک سوم قبض برای فروشنده و دوسوم آن با یک پرفراژ جدا شده و در اختیار خریدار قرار می گیرد و خدمات آن شامل شماره پرفراژ، صحافی و منگنه می باشد.

چاپ قبض از یک دیدگاه دیگر هم قابل اهمیت است، اینکه شخص برای تعمیرات یا هر دلیل دیگری جنس را به صورت امانی از مشتری بگیرد و یا به او بدهد با قبض که یک قسمت آن دست ما می باشد و قسمت دیگر آن دست مشتری و اگر مهر و امضاء هم داشته باشد با تاریخ قابل ارائه می باشد.

چاپ قبض رسید وجه

چاپ نگارین اصفهان، قادر به چاپ قبض یک سوم A4 به صورت تک برگی شبیه دسته چک می باشد. این برگه حاوی فهرست و قیمت اجناس فروخته شده است که فروشنده به خریدار ارائه می کند. کاربرد قبض رسید این می باشد که شما خدمت یا محصول و یا کالایی را که قصد دارید به مشتری خود ارائه نمایید در قبال دریافت مبلغی به عنوان بیعانه شما انجام می شود.

چاپ نگارین اصفهان قابلیت چاپ قبض ها در تک رنگ یا دو رنگ یا چهار رنگ را دارد که بعضی اوقات این قبض ها سه قسمتی شده یعنی بر روی هر برگ سه شماره و سه پرفراژ قرار می گیرد و با صحافی شکیل و منحصر به فرد قابل ارائه می باشد.

چاپ نگارین اصفهان قادر به چاپ پشت و روی قبض رسید می باشد، که  به این دلیل است که شاید ما نیاز داشته باشیم مختصر اطلاعاتی از خودمان را به مشتری بدهیم که چون این قبض نزد ما می ماند باید ماندگاری خوبی داشته باشد و در امر بازاریابی و تبلیغات و معرفی برند ما به مشتری تاثیر گذار شود.   ‍‍‍‍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
چت در واتساپ
پیام خود رادر واتساپ برای ما ارسال کنید