چاپ زیرلیوانی و زیربشقابی

چاپ زیر لیوانی و زیربشقابی

چاپ زیرلیوانی و زیربشقابی یکی از ابزارهای مهم و تاثیرگذاری است که به خوبی راه خود را در دنیا تبلیغات و مصرفی برند باز کرده و این محصول را می توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خوب با هزینه مناسب تهیه و ارائه کرد.

در کلیه رستوران ها و کافی شاپ ها، همایش ها و سمینارها و در تمام مکان های عمومی همیشه احتیاج به یک زیرلیوانی یا یک زیربشقابی وجود دارد که از هر جنسی می توان استفاده کرد این یک مزیت تبلیغاتی به شمار می آید.

چاپ نگارین اصفهان با یک هزینه پایین قادر به چاپ زیر بشقابی بوده و این مقرون به صرفه بودن باعث استقبال مشتریان از ای مقوله چاپی شده. چاپ نگارین اصفهان قادر به چاپ زیرلیوانی و زیربشقابی در اشکال مختلف و متنوع و زیبا می باشد که خلاقیت استفاده شده در طراحی آنها باعث جذب مشتری شده و راهیست برای تبلیغات آسان و مؤثر برای هر شرکت، بنگاه اقتصادی و یا هر کسب و کاری.

   چاپ زیر بشقابی اصفهان

زیربشقابی به عنوان جزئی از ابزار پذیرایی در رستوران ها و هتل ها استفاده می شود و روی هر میز رستوران به تعداد صندلی هایی که وجود دارد روی میز زیربشقابی چیده می شود.

زیربشقابی صفحه ای از جنس پلاستیک یا پارچه یا کاغذ یا گلاسه می باشد. برای محافظت میز از لکه آب و غذا و صدمات ناشی از حرارت و در عین کاربردی بودن آن جنبه تزئینی و زینتی هم دارد.

چاپ نگارین اصفهان در زمینه چاپ زیربشقابی صاحب سبک بوده و برای رستوران های معروف و معتبر ایران و اصفهان سابقه چاپ دارد مثلا در سایزA3 یک زیربشقابی با رنگ نارنجی چاپ شده و در تیراژ ۲۰,۰۰۰ تا و تیراژ بیشتر و در چندین مرحله انجام شده است.

البته می توان جنس زیربشقابی را از کاغذ ۷۰گرم هم انتخاب کرد و تیراژ را بالا برد که این در کاهش هزینه ها مؤثر بوده است. البته برای رستوران ها و کافی شاپ ها شاید زیربشقابی یک کاغذی استفاده شود ولی برای منازل و استفاده های شخصی می توان از جنس چرم و چاپ روی آن بهره گرفت.

چاپ نگارین اصفهان در زمینه چاپ ویا تهیه یک زیرلیوانی دارای خلاقیت طراحی است به گونه ای که دریک کافی شاپ لیوان یا استکان داخل آن قرار گیرد ویا حتی از مقوا و یا یک کاور یا یک سبد استفاده کرد که بتوان برای رستوارن ها و یا فست فودی ها هم از آن استفاده کرد مثلا لیوان نوشابه در آن قرار بگیرد و قابل حمل باشد.

چاپ زیرلیوانی اصفهان

در چاپ و طراحی زیربشقابی باید اسم برند و تلفن های آن برند درج شود و شکلی از آن غذا و یا محصول هم ارائه شده باشد که استفاده از رنگهای گرم هم توسط چاپ نگارین توصیه می شود. در رستوران یا هتل های موقع صرف غذا این طرح باید قادر به تاثیر گذاری در ذهن فرد باشد که این نیاز به طراحی فوق العاده و هوشمندانه دارد و فراتر از یک تکنیک ساده طراحی و چاپ می باشد.

چاپ نگارین اصفهان این خلاقیت و شگفتانه را برای مشتریان به معرض نمایش قرار می گذارد. چاپ زیربشقابی و زیرلیوانی در کلیه رستوران ها و کافی شاپ ها متداول شده است ولی بسته به نوع آن در دو رنگ یا سه رنگ یا چهاررنگ چاپ می شود و توصیه ما برای چاپ زیربشقابی یا زیرلیوانی همان چاپ تک رنگ است چون چاپ تک رنگ هم هزینه پایینی دارد و هم تاثیرگذاری اش بیشتر است چون می توان با استفاده از رنگ های شاد و گرم مثلا همان نارنجی تاثیرگذاری فوق العاده ای در ذهن مخاطب داشته باشد.

البته چاپ زیربشقابی زیاد ماندگاری ندارد چون یک بار که غذا روی آن صرف شود دیگر قادر به استفاده از آن نیستیم فقط باید تیراژ چاپ بالا رود مثلا ۲۰,۰۰۰ ، ۳۰,۰۰۰ و یا بیشتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
چت در واتساپ
پیام خود رادر واتساپ برای ما ارسال کنید