چاپ کارت ویزیت اصفهان

چاپ کارت ویزیت اصفهان

هدف از چاپ کارت ویزیت چیست؟ برای پی بردن به جواب این سوال باید ابتدا معنی کلمه آن را بدانیم که در دیکشنری آمریکایی کارت ویزیت را کارتی معنی می کندکه اطلاعاتی مثل نام و آدرس کسب و کار یا مسئول کسب و کار را نشان می دهد.

امروزه ارتباط و انتشار اطلاعات از طریق کانال های مجازی خیلی سریع و با سرعت انجام می گیرد. کارت ویزیت اولین تصویر دیده شده از شما و کسب و کارتان است بنابراین شما با کمک کارت ویزیت می توانید مشتریان خود را به کسب و کارتان ترقیب نمایید.

 کارت ویزیت به شما این امکان را می دهد که خود را به عنوان یک برند معرفی کنید. کارت ویزیت، شما را در ذهن مشتریان ماندگار می کند و هویت شخصیت شما را مشخص می کند. کارت ویزیت یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی است . با وجود عصر تکنولوژی و وجود سایت های مختلف و بیلبردهای بزرگ در شهرها، باز هم یک کارت ویزیت خوب یکی از المان های کسب و کارموفق می باشد.

 چاپ نگارین اصفهان که مجری امور تبلیغاتی و چاپ است، معتقد به این موضوع است که کارت ویزیت وسیله ای است جهت تبلیغات در ابعاد کوچک و اشکال مختلف، که البته این جنس و ابعاد متناسب با شغل مورد نظر باید تغییر کند. مثلا یک مغازه روسری فروشی باید از رنگ های گرم و تند برای طراحی کارت ویزیت استفاده کند.

البته چاپ نگارین اصفهان با طراحی های فوق العاده می تواند نظر شما را در زمینه کارت ویزیت تغییر دهد و نکته اصلی وحیاتی در چاپ کارت ویزیت قبل از جنس و ابعاد و شکل آن، طراحی آن است که در چاپ نگارین اصفهان این اتفاق به بهترین شکل رقم می خورد.

ایجاد و چاپ کارت ویزیت می تواند برای کسب کار شما بسیار موثر باشد، شما می توانید برای چاپ کارت ویزیت از طرح های خودتان و یا از متخصین چاپ کارت ویزیت اصفهان استفاده کنید.

شما همچنین می توانید در چاپ چاپ کارت ویزیت از متنوع ترین طرح های رنگی که تصویری از شرکت و فعالیت شما را نشان می دهد استفاده و با بالاترین کیفیت و با مجهز ترین دستگاه ها در سریع ترین زمان ممکن و پایین ترین قیمت کارت ویزیت های اختصاصی خود را چاپ نمایید.  چاپ کارت ویزیت این اطمینان را به شما می دهد که با انتخاب یک کارت ویزیت مناسب و با یک چاپ بسیار عالی بتوانید یک کسب کار زیبا را  برای خود به ارمغان بیاورید.

کارت ویزیت نخستین مانور تبلیغاتی در ابعاد استاندارد ۹ در ۵ است که بر روی مقوا با گراماژ گوناگون ارائه می شود. عناصر بصری که در کارت ویزیت قرار دارد عبارتند از نشانه ،عنوان مختصری از محدوده فعالیت و نشانی. افقی و عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به تصاویر و نوشتارآن دارد. اندازه قلم بیشتر از ۱۲ پوینت نخواهد بود. در کارت ویزیت از فونت های گوناگون متداول تری نسبت به سربرگ استفاده می شود ولی نباید از۲ تا ۳ فونت بیشتر باشد و باید با یکدیگر مشابهت بصری داشته باشد.

استفاده از عکس ها با جزئیات کمتر توصیه می شود و متناسب با محدوده فعالیت موضوع و نظر سفارش دهنده طراحی می شود. اگر کارت به صورت عمودی طراحی شود کاستن از پهنای کارت ۲ تا ۴ میلی متر باعث زیباتر شدن ان خواهد شد.

کارت ویزیت نشانگر سلیقه، گرایشات، نظرات و دیدگاه های کاری یک شخص و یا سازمان است. برای ‏نیازهای فوری و تیراژهای زیر ۱۰۰۰، چاپ دیجیتال کارت ویزیت بهترین انتخاب است. چاپ دیجیتال کارت‏ ویزیت به این صورت انجام می شود که ابتدا از فایل طراحی شده پرینت ایجاد می شد و پس از آن از ‏روکش های سلفون و لمینت برای پوشش روی کارت استفاده می شود .‏

ما میتوانیم با داشتن یک کارت ویزیت اطلاعات تماس خودمان را مانند شماره تلفن، فکس، ایمیل، آدرس وبسایت، آدرس شبکه های اجتماعی و … را به دیگران (مردم عادی و مشتریان خاص خودمان) ارائه دهیم . حتی در عصر دیجیتال هم همچنان کارت ویزیت رایج و در کشورهایی مانند چین و ژاپن تبادل کارت ویزیت تقریبا یک مراسم است .

کارت ویزیت معمولا حاوی اطلاعاتی از جمله نام شخص، سمت، نام شرکت و اطلاعات تماس می باشد . چاپ کارت ویزیت غالبا روی گلاسه، کتان آلمان، کتان اندونزی، کاغذ سوزنی، کاغذ صدفی،کاغذ کارتی صورت می گیرد .

چاپ کارت ویزیت اصفهان

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت باید به گونه ای باشد که لوگو و مشخصات آن کسب و کار را نشان دهد و در عین سادگی آن باعث تاثیرگذاری در ذهن مخاطب شود یعنی موقعی که شما کارت ویزیت را به مخاطب خود می دهید باید اثر خود را در او گذاشته باشید که این نکته در صورتی محقق می شود که در طراحی و چاپ کارت ویزیت همه این نکات را رعایت کرده باشید.

طراحی کارت ویزیت باید زیاد شلوغ نباشد و اطلاعات اضافی هم در آن نباشد مثلا اگر مکان کسب و کار شما استیجاریست نیاز به ثبت آن نیست چون اگر شما جابجا شوید این کارت شما را بی اعتبار می کند و غیر از آن باعث می شود چاپ کارت جدید با آدرس جدید هم فقط مشتریان جدید شما را در بر گیرد که این اتفاق بسیار طبعات بدی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

کارت ویزیت وسیله ای برای ایجاد ارتباط بین شما و دیگران می باشد. با استفاده از کارت ویزیت می توانید به راحتی برای کسب و کار خود تبلیغ کنید. کارت ویزیت نمایانگر شغل، محصول و راه های برقراری ارتباط مشتریان با شما می باشد. پس حتما قبل از چاپ کارت ویزیت می بایست برای طراحی آن به نکات زیر توجه کنید.

 • از درج مطالب بیهوده و اضافی روی کارت ویزیت امتناع کنید
 • داشتن یک ایده منحصر به فرد در طراحی کمک بسیار بزرگی به شکیل بودن آن خواهد داشت.
 • برای طراح کارت ویزیت حتما از یک طراح گرافیست با تجربه کمک بگیرید تا تاثیر گرافیک روی کارتان را مشاهده کنید.
 • در طراحی کارت ویزیت حتما نام فروشگاه، شرکت و فعلیت خود را به صورت خواناتر و درشت تر بنویسید تا اولین چیزی باشد که به چشم خواننده می آید.
 • در رنگ بندی کارت ویزیت خود دقت کنید. رنگ بندی کارت ویزیت خود را به گونه ای انتخاب کنید که چشم بیننده در کمترین زمان ممکن قادر به تفکیک کردن قسمتهای مهم و قسمت های دیگر کارت باشد.
 • از شلوغ کردن کارت گرافیک خود با به کارگیری المان های غیر اضطرار جلوگیری کنید. این مطلب را به یاد داشته باشید که یک کارت ویزیت ساده و شیک به همراهی یک محیط چشم نواز تاثیر بسیار زیادی در ترغیب بیننده برای به همراه داشتن و خواندن آن دارد.
 • در صورتی که در طراحی کارت ویزیت خود به دنبال استفاده از تصویر هستید از تصاویری استفاده کنید که در معرفی کردن حرفه شما به بیننده کمک بیشتری کند.

چاپ کارت ویزیت اصفهان

 • اطلاعات تماس و آدرس خود را به صورت کامل درج کنید تا مشتریان به راحتی بتوانند با شما تماس حاصل کنند. در هنگام درج آدرس به این نکته توجه داشته باشید که آدرس را کامل بنویسید تا افراد مختلف برای یافتن آدرس شما دچار سردرگمی نشوند. همچنین در هنگام درج تلفن ثابت کد شهر را نیز ذکر کنید تا افرادی که از سایر شهر ها به دنبال تماس با شما هستند بتوانند با شما تماس بگیرند.
 • در صورتی که از تلفن همراه استفاده می کنید سعی کنید نام خود را نیز درج کنید تا شخص تماس گیرنده بداند با چه کسی تماس گرفته است.
 • اگر از آدرس ایمیل نیز برای برقراری ارتباط استفاده می کنید حتما آدرس ایمیل خود را نیز در کارت درج کنید.
 • در صورتی که برای کسب و کار خود آدرس نیز دارید حتما آدرس را هم درج کنید تا مشتریان شما بتوانند به وب سایت شما مراجعه کرده تا اطلاعات بیشتری از فروشگاه، شرکت و یا نوع شغل و محصولات شما بدست آورند. درج آدرس وب سایت را در پشت کارت نیز میتوانید انجام دهید.
 • اگر به دنبال طراحی کارت ویزیت دو رو هستید ، این نکته را در نظر داشته باشید که فضایی خالی در پشت کارت قرار دهید تا دارنده کارت در صورت نیاز بتواند در این مکان یادداشت کند.
 • اگر برای کسب و کار خود لوگو خاصی دارید می توانید در طراحی کارت ویزیت خود از آن استفاده کنید. لوگوی شما موجب می شود تا بیننده و مشتری با دیدن آن در هر مکان دیگری به یاد فروشگاه و یا شرکت شما بیفتد.

چاپ کارت ویزیت اصفهان

 طراحی و چاپ انواع کارت ویزیت در اصفهان

 • به این نکته توجه داشته باشید که سیستم رنگی که برای چاپ کارت ویزیت انتخاب می کنید می بایست از نوع CMYK یا چهار رنگ باشد و سیستم رنگ RGB (سه رنگ) در هنگام چاپ باعث تغییر رنگ کارت شما در نتیجه عدم کیفیت کارت خواهد شد.
 • رزولیشن استفاده شده در این کارت ویزیت می بایست ۳۰۰dpi باشد چرا که استفاده از رزولیشن پایین موجب ایجاد اشکال و پیکسل پیکسل شدن اطلاعات شما خواهد شد.
 • ابعاد استاندارد کارت ویزیت که برای طراحی و برای چاپ فرستاده می شوند (۸.۵×۴.۵ سانتیمتر) و (۹×۶ سانتیمتر) می باشد.
 • در هنگام بریدن کارت ویزیت خطای برش وجود دارد و مقدار آن بستگی به دستگاه برش و فرد کاربر دارد. به همین دلیل سعی کنید اطلاعات وارد شده اصلی کارت، از لبه آن به اندازه ۳ تا ۴ میلیمتر فاصله داشته باشد تا این خطای برش آسیبی به اطلاعات کارت شما وارد نکند.
 • کارت ویزیت ها از لحاظ نوع کاغذ (جنس آن) به انواع زیر تقسیم بندی میشوند:
 • سلفون براق، سلفون مات، گلاسه بدون روکش، کتان، شیشه ای، لمینت براق، لمینت مات،  لیزری، سه بعدی و…
 • در نهایت کارت ویزیت طراحی شده را با فرمت JEPG و با کیفیت ۱۰۰% ذخیره کرده و به چاپخانه ببرید.

چاپ کارت ویزیت اصفهان

چاپ نگارین این امکانات را برای چاپ و طراحی کارت ویزیت داراست:

۱-سفارش آنلاین و تحویل در محل

۲-متن را برای ما ارسال کنید

۳-طراحی انجام شده را ببینید و تایید کنید.

۴- هزینه را پرداخت نمایید.

و پس از چاپ، سفارشتان را تحویل بگیرید.

چاپ کارت ویزیت فوری در سریع ترین زمان ممکن و در ۸ ساعت در چاپ نگارین انجام می پذیرد.

 در دنیای امروز، تبلیغات وسیله مهمی برای جذب مشتری و خدمات و محصولات یک کسب و کار به شمار میرود. یک تبلیغ و بازاریابی درست و هدفمند روندی است که باعث شود مشتری علاوه بر استفاده از محصول شما یکی از طرفدارانتان نیز باشد.

انواع مختلف کارت ویزیت

انواع مختلف کارت های ویزیت که چاپ نگارین اصفهان قادر به چاپ آن می باشد عبارت است از:

 • کارت ویزیت لمینت
 • کارت ویزیت شیشه ای
 • کارت ویزیت پی وی سی
 • کارت ویزیت بافت دار
 • سلفون
 • معمولی بدون روکش
 • چرمی
 • کتان
 • فلز

مجموعه چاپ نگارین به این نکته توجه ویژه ای دارد که کارت ویزیت باید دارای چاپ با کیفیتی باشد و هنگامی که کارت را به مشتری می دهید باید ماندگاری در ذهن او ایجاد کند و نه اینکه کارت را به دور بیاندازد.

 کارت ویزیت در یک کلام وسیله ای است از ابتدا برای معرفی شما و شامل روش های تماس با صاحب کارت نظیر تلفن ثابت، تلفن همراه، ایمیل و گاها خدماتی که صاحب کارت ارائه می کند و یک شعار تبلیغاتی نیز می باشد.

امروزه با وجود پیشرفت روز افزون عصر دیجیتال ، کارت ویزیت هم چنان جایگاه خود را در صنعت تبلیغات و اطلاع رسانی به خوبی حفظ کرده است. در بسیاری از موارد شاهد آن بوده ایم که با گسترش دنیای هنر چاپ به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کارت های ویزیت بر اساس جنس کاغذ و اندازه و پوشش و طراحی و انواع برش تقسیم بندی می شوند که چاپ نگارین اصفهان قادر به انجام کلیه این کارت ها می باشد. چاپ نگارین اصفهان قادر به چاپ روی چوب یا همان لیزر نیز می باشد که این نوع ویزیت در تعداد کم قابل چاپ است چون هزینه آن بالاست و یا چاپ روی فلز که آن هم به همین روش می باشد.

کارت های پی وی سی و یا شیشه ای مثلا نمونه کارت با برش خاص که این نوع برای کسانی که به دنبال منحصر به فرد بودن هستند استفاده می شود ، بابرش معمولی کنار گذاشته شده و متناسب با طرح یا شغل مورد نظر برش خاصی توسط قالب تیغ بالت پرس و یا ملخی زده می شود.

کارت ویزیت خلاقانه با طراحی خاص برای افرادی است که سعی در ماندگاری در ذهن مخاطب دارند و در آن یک طرح خاص مثلا شکل یک پیتزا یا شکل یک مداد رنگی یا شکل یک قطعه فلزی و …. متناسب با شغل طرف چاپ و بهره برداری می شود که این نوع کارت ویزیت می تواند باعث ماندگاری اسم ، طرح و لوگو شما در ذهن مخاطب شود.

البته یک کارت ویزیت ساده هم می تواند با رعایت اصول طراحی زیبا باشد و گویای شغل و کسب و کار شما باشد. چاپ نگارین اصفهان در چاپ کارت های ویزیت سلفون و لمینت و طلاکوب مربعی صاحب سبک است و معتقد است که اگر طراحی خوب انجام شود چاپ آن روی سلفون یک رو و دو رو هم جذاب بوده و نیاز مشتری را برطرف می کند.

موضوع مهم در چاپ کارت ویزیت زمان آماده شدن آن هم می باشد. البته به دلیل دیر پر شدن شیت های لمینت و یا شیت ویزیت های خاص مثل استخوانی و کتان ممکن است بعضی از مشتریان ما از این موضوع گله مند باشند که این موضوع در آینده با تغییر سلیقه چاپی مردم اصفهان تغییر خواهد کرد. البته واضح است که یک ویزیت ساده سلفون براق هم با هزینه کمتری چاپ شده وهم سریع تر به دست مشتری می رسد .

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
چت در واتساپ
پیام خود رادر واتساپ برای ما ارسال کنید