سررسید تبلیغاتی اصفهان

سررسید تبلیغاتی اصفهان

چاپ نگارین با سابقه ای بلند مدت در زمینه طراحی و چاپ سررسید تبلیغاتی اصفهان و انواع آن آماده ارائه و چاپ انواع سررسیدها می باشد . سررسید را می توان به اشکال مختلف تعریف کرد و براساس اصول سیستم تبلیغاتی که در چاپ نگارین اصفهان ارائه می شود ما به این صورت تعریف می کنیم :
سررسید یا سالنامه کتاب یا دفتری است که در مورد وقایع اتفاق افتاده در یک سال توضیح می دهد و اطلاعات و رخدادهای مهم یکسال در آن آورده می شود و هر سال آخر سال سررسیدهای سال بعد چاپ می شود . چاپ نگارین هم به صورت فرم های عمومی و هم اختصاصی اقدام به چاپ سررسید می نماید و البته تعداد چاپ ۱۰۰۰ عدد برای مشتری یا مصرف کننده به صرفه تر می باشد . سررسید علاوه به داشتن اطلاعات در مورد خودمان یک تقویم نیز می باشد .
چاپ نگارین سررسید ها را با جلدهای متنوعی ارائه می کند از جمله : جلد گالینگور یا جلد دائمی و یا طلاکوب یا همراه با سلفون و یا روکش چرمی یا معمولی که البته بستگی به نظر و سلیقه مصرف کننده دارد. استفاده از سررسید در طول سال آن را به یکی از دفترچه های محبوب در بین مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان تبدیل کرده . زمان سفارش سررسید معمولاً از اوایل آذرماه شروع می شود . چون تقویم رسمی کشور توسط اداره ارشاد اوایل مهر مصوب و اعلام می شود و بعداز آن شروع چاپ شروع می شود.
سررسید معمولاً تک رنگ و ۲ رنگ چاپ می شود . البته ۴ رنگ هم می شود که زیاد مرسوم نیست. سررسید ها روی کاغذ ۸۰ گرم یا ۷۰ گرم چاپ می شود.

فهرست
چت در واتساپ
پیام خود رادر واتساپ برای ما ارسال کنید