طراحی ست اداری اصفهان

طراحی ست اداری اصفهان

یکی از ابزار های پر کاربردی که در تمام سازمان ها و ادارات همواره به کار گرفته می شود طراحی ست اداری اصفهان می باشد. چاپ ست اداری اصفهان شامل چاپ پاکت نامه ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ سربرگ و یادداشت و .. می باشد. از طراحی ست اداری اصفهان به منظور رد و بدل کردن برخی از اطلاعات لازم بین سازمان ها استفاده می شود.

فکر کنید که چقدر جذاب است اگر نامه ی اداره یا شرکت شما قالبی داشته باشد که تمامی کسب و کارهای مشابه و آن هایی که با شما در ارتباط هستند به محض مشاهده شما را به خاطر بیاورند. حال اولین کاری که در این ارتباط باید اجرا شود طراحی قالب است. برای این کار به یک طراح حرفه ای مانند طراحان مجتمع چاپ نگارین احتیاج دارید.

چاپ ست اداری شامل انواع اوراق اداری از قبیل سربرگ A4 و A5 و A3 و فاکتورهای رسمی و قبض رسید وجه و یا قبض پرداخت و… می باشد. درواقع ست اداری دربرگیرنده ی تمامی برگ ها و ورق هایی از قبیل پاکت نامه برای ارسال مکاتبات یا رد بدل کردن قراردادها است. برگه های یادداشت به منظور یادداشت های غیررسمی و سربرگ به منظور مکاتبه و نگارش نامه های اداری می باشد.

البته در ست اداری کارت ویزیت هم وجود دارد ولی چاپ نگارین اصفهان این مقوله را به علت اهمیت بالای آن مجزا کرده و در جایی دیگر به صورت مفصل به آن پرداخته است. در چاپ نگارین اصفهان، چاپ ست اداری در انواع جنس و در سایزهای مختلف با روکش های سلفنی یا لمینتی توسط دستگاه چاپ می شود.

طراحی ست اداری

همچنین نکته ای که امروزه با پیشرفت های تکنولوژیک ضروری است توجه به طراحی های دیجیتالی است. یعنی گاهی مکاتبات به صورت مجازی از طریق ایمیل و سایرابزارها فرستاده می شوند؛ نیاز است تا برای آن ها هم به طور مشابه برنامه داشته باشید. به خاطر داشته باشید که با ست اداری خود در واقع میزان اعتبار برند خود را درهر حوزه ای به نمایش می گذارید.

چاپ ست اداری به دو صورت چاپ افست عمومی ست اداری و چاپ اختصاصی ست اداری قابل انجام است. چاپ ست اداری ارزان روی کاغذ تحریر ۸۰ گرم انجام می شود و قیمت چاپ ست اداری روی کاغذ کنان ۱۲۰ گرم قیمت بیشتری دارد .

نکات مهم هنگام چاپ ست اداری

  • رنگ  سربرگ ، پاکت و یادداشت باید با تم شرکت و رنگ سازمانی شرکت متناسب باشد . درحقیقت چاپ نگارین اصفهان در زمینه های چاپ ست اداری به گونه ای عمل می کند که بتوان کلیه ی شرکت های پر سفارش چاپ ست اداری را از این خصوصیت برخوردار کند .
  • طابق رنگ سازمانی و حتی لوگو شرکت با سربرگ.
  • طراحی ست اداری باید متحدالشکل باشد به گونه ای که آن شرکت را بتوان از روی ست اداری آن شناخت ویا برجسته کرد.
  • انواع سربرگ ، پاکت و یادداشت و … باید یک رنگ و موزون باشد.
  • از آنجایی که ظاهری یک پارچه و واحد برای شرکت  اهمیت ویژه ای دارد لازم است تا اوراق اداری مناسب با هویت سازمانی طراحی و چاپ شود.
  • ست اداری باید داری لوگوی شرکت، رنگ شرکت ویک شعار از آن شرکت باشد و تلفن و آدرس نیز در این اوراق می تواند جایی داشته باشد.
  • در طراحی سربرگ ها یا کلا چاپ ست اداری باید این نکته مورد توجه قرار گیرد، آن هم سادگی طرح است که روی هرکدام از آیتم ها بتوان پیاده سازی کرد.

چاپ نگارین اصفهان در سایزهای مختلف قادر به چاپ سربرگ و یادداشت و قبض و… می باشد که این چاپ می تواندبه صورت چهاررنگ ، دورنگ روی کاغذ تحریر و گلاسه و یا حتی کتان انجام شود که به نسبت قیمت، هر کدام از شیک بودن و جلوه خاصی برخوردار است.

پیشنهاد چاپ نگارین اصفهان برای چاپ ست اداری به صورت دو رنگ می باشد ویا نهایتا چهاررنگ ولی مربوط به شرکت هایی که قادربه هزینه کردن زیاد نیستند. گاهی لوگو بعضی از شرکت ها ترکیب رنگی می باشد و یا عکس و یا مورد خاصی است که باید حتما چاپ چهار رنگ با بالاترین کیفیت انجام شود که این مورد اگر روی گلاسه یا کتان چاپ شود فوق العاده زیبا می شود .

چاپ نگارین اصفهان معتقد است چاپ ست اداری جهت انتقال نام و نشان تجاری به مشتری و معرفی کسب و کار خود به دیگران انجام می شود و در مرحله بعدی جهت انجام امور اداری قرار دادها و مکاتبات و… انجام می شود.

مزایای چاپ ست اداری

از مزایای چاپ ست اداری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
۱-معرفی نام و برند شرکت به مشتریان جدید
۲-تاثیر مثبت و ماندگار در ذهن مخاطب
۳-چاپ فوری با دقت و کیفیت
۴-مکاتبات اداری پایدار

طراحی ست اداریموارد مورد نیاز جهت چاپ ست اداری

چاپ نگارین اصفهان برای چاپ ست اداری به چند چیز نیاز دارد ۱-لوگوی شرکت ۲-رنگ سازمانی شرکت ۳-آدرس و مشخصات شرکت ۴-فایل یا فایل هایی که از قبلا داشته اند.

چاپ نگارین اصفهان در زمینه قیمت چاپ ست اداری به گونه ای عمل خواهد کرد که با کمترین هزینه بیشترین بهره وری انجام شود. مثلا برای چاپ سربرگ A4 و A5 تعداد ۵۰۰ عدد A3 چاپ می شود که ۵۰۰ عدد سربرگ A4 و ۱۰۰۰ سربرگ A5 تولید شده که مقرون به صرفه است و پاکت و یادداشت را هم می توان با مونتاژ هم زمان روی یک زینک انجام داد.

چاپ نگارین اصفهان قادر به طلاکوب و یا نقره کوب در کلیه ست اداری شما می باشد به گونه ای که مثلا لوگوی شما نقره کوب شود. این در پرستیژ کاری شرکت دارای اهمیت است وشاید در سط بندی هایی که از جانب مشتری انجام می شود آن شرکت در رده بندی بالایی قرار گیرد.
چاپ نگارین اصفهان به دنبال زیبا سازی و هویت بخشیدن به برند و ماهیت شرکت شما می باشد و دراین راستا برای چاپ ست اداری ممکن است چاپ فولدر و پوشه و یا لیبل سی دی هم جزء این ست اداری قرار گیرد ویا موارد دیگر که ممکن است جزء ست اداری قرار گیرد مثل فلش کارت، کارت های اعتباری،کارت های پرسنلی و….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
چت در واتساپ
پیام خود رادر واتساپ برای ما ارسال کنید